ŽUPA SVETI JURAJ NA BREGU

Get Adobe Flash player

Poštovani župljani, dragi mještani Jurjevske nam fare!

Sutra je veliki dan za sve nas farnike, kada slavimo našeg nebeskog zaštitnika sv. Jurja, mučenika!

Od srca Vas pozivam da svojim dolaskom uzveličate slavlja svetih nam misa u 8.00. i 11.00. na čast našem zaštitniku moleči da nas čuva i brani od onih najmanjih po najstarijih, a svim Jurajima, Đurima, Đukama, Đurđicama sretan Vam imendan bili nam zdravi i veseli.

 

Vaš župnik Ivica

 

Obavijesti o smrti

  • An Image Slideshow

Crkva iz zraka

  • An Image Slideshow

Molitva Majci Božjoj Lauretanskoj

MOLITVA MAJCI BOŽJOJ LAURETANSKOJ, ZAŠTITNICI ŽUPE SV. JURAJ NA BREGU

Presveta Bogorodice! Tvoj sveti lik nije uništen u urušenju Crkve.
Čudesno sačuvan postao nam je znakom da ti u srcu  naše župe želiš na osobit način biti prisutna kao Zaštitnica i Utočište svima koji ti povjere svoje tjeskobe i nade, svoje boli i brige. Ohrabreni tim znakom, puni pouzdanja i pobožnosti, tvome Srcu povjeravamo i predajemo svako dijete i sve mlade, bolesnike i patnike, siromahe naše župe i Domovine.
Pohodi sve naše obitelji i uvedi u njih jedinoga Spasitelja Isusa Krista da budu zdrave, vjerne i potomstvom blagoslovljene.

Marijo Lauretanska, moli za nas i moli s nama za mir u našoj ispaćenoj Domovini, da kroz sve poteškoće i opasnosti života sretno stignemo u radost Presvetoga Trojstva, da ga hvalimo i slavimo u sve vijeke vjekova.
Amen.

Majko Božja Lauretanska- moli za nas!

Panorama crkve

  • An Image Slideshow

Laudato TV

  • An Image Slideshow