Pod geslom „Od koljena do koljena dobrota je Tvoja (usp. Lk 1, 50)“. u Ludbregu će 21. i 22. svibnja biti održan 4. nacionalni susret hrvatskih katoličkih obitelji.

Ovaj susret vrhunac je ciklusa obiteljskog pastorala posvećenog starijim osobama, međugeneracijskoj solidarnosti te poslanju djedova i baka. Osluškujući poticaje pape Franje došlo se do tematske smjernice susreta „Starije osobe i plodovi Duha Svetoga“.

U subotu 21. svibnja program u Zavjetnoj kapeli u Ludbregu započinje u 18 sati uz izravni prijenos na Youtube kanalu Varaždinske biskupije i programu VTV televizije. Kroz program će voditi Diana Tikvić i Branimir Gubić, a sudjelovat će predstavničke obitelji iz svih nad/biskupija.

U nedjelju, 22. svibnja, svečano euharistijsko slavlje započet će u 11 sati  uz izravni prijenos na 2. programu Hrvatske televizije.

Raspored vjeronauka

Obavijesti o smrti