20. studenog mješoviti zbor i muška vokalna skupina nastupali su na Festivalu svete Cecilije u varaždinskoj katedrali. Ove godine susret se održao10. put, a geslo je bilo  „Hvala ti što sam stvoren tako čudesno“. Između 40-tak zborova koji su nastupali u dva dana, obje naše sekcije su ostvarile zapažene nastupe. Time smo pokazali koliko smo napredovali u pjevanju od prošle godine, te dokazali da se možemo svrstati u sam vrh crkvenog pjevanja u našoj biskupiji.

Mješoviti zbor je pjevao pjesmu „Gle dan“ autora Bortnjanskog, dok je muška vokalna skupina pjevala pjesmu „Tu pred tobom“ autora Š. Marović.

Na priredbi „U susret Božiću“ koja se održala 10. prosinca u Zasadbregu, nastupali su muška vokalna skupina i vokalni ansambl „Svjetlost“, svaki sa po 3 skladbe prigodne predbožićnom i božićnom vremenu.

U Gornjem Mihaljevcu je 17. prosinca održan tradicionalni humanitarni koncert „Naši za naše“ na koji se kao gosti uvijek rado odazovemo. Tako smo i ove godine nastupali i to VA „Svjetlost“ i muška vokalna skupina sa nekoliko pjesama božićne i zabavne tematike. Tako smo u duhu Božića otvorili svoja srca, te pjesmom pomogli onima najpotrebnijima i barem im malo uljepšali ove blagdane.

Obavijesti o smrti