Vokalni ansambl „Svjetlost“ u petak, 17. kolovoza 2012. godine, posjetio je Nacionalni park Plitvička jezera. Na cjelodnevnom druženju i razgledavanju popraćenom visokim temperaturama i vedrim nebom nije nedostajalo dobrog raspoloženja. Mladi su članovi prilikom gableca na otvorenoj livadi prekrasne prirode izveli, iz zabave, pjesmu „O happy day“, pa potom još par njih, koje su privukle pozitivnu pažnju drugih posjetitelja. Uz pjesme su širili dobre vibracije i namamili osmijeh na lica mnogim posjetiteljima. Nakon cijelodnevnog druženja i rekreiranja, na povratku svojim domovima posjetili su Muzej domovinskog rata u Karlovcu.

Prostrane prirodne ljepote Nacionalnog parka, prekrasna flora i fauna, jezera modro zelene boje, čuveni slapovi,  i avanture mladog zbora zabilježene su fotografijama i ostat će u lijepoj uspomeni svih članova zbora i njihovih pratioca.

Slike u nastavku govore više od riječi:

I vi možete postati dio zbora „Svjetlost“. Dođite na probu koja se održava ponedjeljkom u 20 sati, u prostorije pjevačkog zbora u zgradu Općine Sv. Juraj na Bregu.

Obavijesti o smrti