Dana 10. siječnja 2010. na blagdan Krštenja Gospodinova po običaju upriličen je blagoslov župnog dvora.

Blagoslovu su prisustvovali cemeštri:

Petar Medlobi- Brezje

Stjepan Strah- Brezje

Juraj  Podvez  - Dragoslavec

Tihomir Živko- Vučetinec

Milovan Horvat –kantor

Zlatko Novak- zvonar

Đurđica Novak- domaćica

Ivica Puškadija- župnik

Nakon Obavljenog blagoslova slijedila je večera za sve prisutne te zahvala svima na savjesnom izvršavanju službe koje imaju u našoj župi! Njih preporučam u Vaše molitve!

Slavlja Prve svete pričesti i Svete Potvrde 2024. godine

Slavlje Prve svete pričesti u našoj župi bit će 12. svibnja 2024. godine, u 10.30 sati.

Slavlje Svete Potvrde bit će na svetkovinu Pedesetnice – Duhova, 19. svibnja 2024. godine u 11.00 sati.

Obavijesti o smrti