Primanjem Sakramenta Krštenja članom naše župne zajednice 29.12.2013.

postala je :

Lorena Makovec,od roditelja Siniše i Maje r. Matoša, sa stalnim prebivalištem Krištanovec 111

Kum je bio Denis Šopar

Primanjem Sakramenta Krštenja članovima naše župne zajednice 09.11.2013.

postale se :

Leona Katarina Fic, od roditelja Srećka i Romine r. Heđa, sa stalnim prebivalištem Dragoslavec 92

Kumovi su bili Dražen i Renata Heric

Ivona Dragica Novak, od roditelja Damira i Tea Majhen, sa stalnim prebivalištem, Pleškovec 30

Kum je bio Elvis Novak

Primanjem Sakramenta Krštenja članom naše župne zajednice 03.11.2013.

postao je :

Roko Kokić, od roditelja Hrvoja i Ive Toplek, sa stalnim prebivalištem Ivana pl. Zajca 11, Čakovec

Kuma je bila Ida Makovec

Primanjem Sakramenta Krštenja članom naše župne zajednice 05.10.2013.
postao je :

David Krznar, sin Damira i Natalija r. Kutnjak, sa stalnim prebivalištem E. Kardelja
23, Lopatinec

Kumovi su bili Krunoslav i Sanja Bedić

Primanjem Sakramenta Krštenja članovima naše župne zajednice 07.09.2013.

postali su :

Roko Hergotić, sin Nina i Maje r. Marušić, sa stalnim prebivalištem Brezje 103a

Kumovi su bili Aleksandar i Tihana Perša

Mirko Nemet, sin Mirka i Branke r. Šajnović, sa stalnim prebivalištem Pleškovec 33

Kumovi su bili Grozdan i Dejana Senčar

Primanjem Sakramenta Krštenja članovima naše župne zajednice 24.08.2013.

postali su :

Matija  i Luka Goričanec, sinovi Kristijana i Renate r.Novak, sa stalnim prebivalištem Zasadbreg 119

Kumovi su bili Stjepan i Sanja Turk