HRVATSKA PROVINCIJA KARMELIĆANKI BSI

ZAGREB, VRHOVEC 29

Predmet:  ZAHVALA

Poštovani vlč Ivica!

Kuća sv. Terezije  za nezbrinutu djecu iz Zagreba zahvaljuje Vama, odgojiteljicama, roditeljima i djeci Dječjeg vrtića „ Žibeki“ za  prelijepe poklone,  kojima ste darivali štićenike naše Kuće.

Hvala Vama Velečasni za poticaje, posredništvo i motivaciju da djeca darivaju djecu koja odrastaju u našem dječjem domu bez roditelja.Trenutno zbrinjavamo 23 mališana i Vaši prelijepo zapakirani i aranžirani pokloni skroz na skroz će ih oduševiti. Pokloni će im biti stavljeni ispod bora na Badnjak. Poslat ćemo fotografije naknadno.

Ovim darovima  iskazali ste  blizinu  dječici koja su našla u našoj kući svoj novi dom.Omogućili ste djeci u domu puno radosti. Hvala za sve što je spremljeno u paketima.Neka i Vas ovo darivanje učini sretnima i blagoslovljenima.

Želimo svima Vama ovog Božića obilje milosti i radosti, a u 2015. godini  blagoslov i mir.

S poštovanjem Vas pozdravljamo.

Djeca i odgojitelji Kuće sv. Terezije i sestre karmelićanke BSI

s. Bernarda Škvorc