U subotu 8.12. 2018. bile su održane dvije radionice za učenike prvih razreda naše župe. Radionicama je prisustvovalo 24 učenika. Radionice su vodile učiteljice Marta Lončar – Vinković i Lea Kos uz prisustvo župnika. Učenici su izrađivali božićna drvca i čestitke i bili vrlo marljivi i zadovoljni izrađenim. Vrijeme na radionicama je brzo prošlo, a od rada se i ogladnilo pa su djeca mogla  nešto pojesti i popiti u pauzi.

Druga radionica je održana 15. prosinca uoči treće adventske nedjelje koja je posvećena karitativnim djelatnostima. Stoga se naziva i nedjeljom Caritasa, a posebno se stavlja naglasak na obraćenje kroz zauzetu pomoć bližnjima. Tako je radionica bila posvećena upravo ovoj temi koja se željela aktualizirati kroz izradu Božićnih čestitki koje će djeca moći pokloniti svojim najbližima. Radionice su vodile Miljenka Novak i Irena Rešeta.

Materijal za radionice i okrijepu je osigurao naš župnik, vlč. Ivica Puškadija. Zahvaljujemo svima koji su dovezli djecu na radionice na taj način im omogućili da se međusobno zbliže i upoznaju s radom župe.

Raspored vjeronauka

Obavijesti o smrti